Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém z prehliadačom - vaše síť je zdrojem neobvyklého provozu

Mám problém zo svojim prehliadačom, vypisuje túto výzvu:

Informace o této stránce

Naše systémy zjistily, že vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu. Účelem této stránky je zkontrolovat, zda požadavky odesíláte skutečně vy, a ne robot. Důvod:

Tato stránka se zobrazí, pokud Google automaticky zjistí, že z vaší počítačové sítě přicházejí požadavky, které se zdají být v rozporu se Smluvními podmínkami. Blokování ukončíme krátce poté, co tento provoz ustane. Chcete-li mezitím nadále používat naše služby, vyplňte výše uvedený test CAPTCHA.

Tento nežádoucí provoz může způsobovat škodlivý software, plugin prohlížeče nebo skript určený k automatickému odesílání požadavků. Pokud používáte sdílené síťové připojení, požádejte o pomoc administrátora – příčinou může být jiný počítač se stejnou adresou IP. Další informace

Někdy se může test CAPTCHA zobrazit v případě, že požadavky odesíláte velmi rychle nebo používáte některé výrazy charakteristické pro roboty.

Adresa IP: 88.212.37.48
Čas: 2020-01-17T14:01:08Z
Adresa URL: https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=you+tube%C4%8D

Dosť ma to obmedzuje, dá sa to nejako vypnúť? Prvý raz som captcha vyplnil aj druhý raz, ale už ma to obmedzuje. Dá sa s tým niečo robiť?

Mám Antik pripojenie cez kabel a internet delím medzi dva počítače. Prvý je môj a druhý je otcov služobný. Dá sa niekde nahlásiť, tento problém? Dúfam že to takto neostane lebo od rána, asi sto razy som zadával captha. Za každým vyhľadávaním slovom mi vyskočí captcha.

můj oblíbený tazatel, ňuňu:
v první odpovědi v první větě dostane tip, kde by mohl být problém.
tazatel: začne vyprávět eseje o svém poskytovateli.

taky vám připadá všeobecné volební právo jako mentální přepych?

edit: dočetl jsem první odpověď celou, dává smysl, díky j.f.
reakce tazatele: "Dá sa niekde nahlásiť, tento problém?"
jakože hlásit na lampárnu, že nějaký pc z mé domácnosti šíří viry? co s tí bude ta lampárna dělat - zatknou ten pc? kromě toho, že když to nechám týden běžet, že mi ustřihnou kabel?

tipy tu byly, jsem zvědav na pokračování.

Používaš blokátory, filtre, nekalé riadky nacpané v súbore Host, divne nastavený SW Firewall od nejakého CCCP vývojára typu Outpost apod., alebo sa snažíš honiť dáta cez proxy či susedovie wifinu.

Nemusíš mať škodnú v borwseri, nejaké vadné cookies či zavšivavený samotný OS.

Bežinkaj na net priamo cez svojho providera nezapelešným IE prehliadačom (browserom), vec sa sama-samučičká z jasného neba učíte napraví.

Daj na moje dlhoročné skúsenosti, idem roky rokúce po nete "ako pes po údenom", fičím neobmedzene po tmavom, ba najtmavšom nete po výrobu jadrových zbraní doma v kuchyni, bez veškerých hovadín, šmejdov z radov AV, vypnutý, zrušený Defender, bez doplneného súboru Hosts, blokátorov, toor, proxy, ako raketa, ako delo, okná mi lietajú na monitore v milisec, tuším sa otvoria myšlienkou, stabilný systém zbavený bloatware ide ako americká, kapitaľistická, zahnívajúca, dekadentná, buržoázna raketa.