Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Malwarebytes-potencialne nežiaduci program asi

Dobrý večer,možno to bude vypadať,že nemám čo robiť,len vyhľadávať vírusy na svojom notebooku.Mam notebooku Lenovo G 500,Win.10 home verzia 1909.Antivirák defender+malwarebytesfree.No a malwarebytesfree mi aj 2 krát do týždňa nájde tie isté výrusy.Po preskenovaní ich dám do karantény,a všetko ok.No ale potom keď znova preskenujem notebook príklad vo štrtok,ked som predtým skenoval v pondelok ten istý týždeň,vírusi sa znova.Objavia.Myslím si že nejde o vírusy ale o Potencialne nežiadúci program asi.vid foto.Pekný večer

To nie sú výtrusy ani výry v podobe sovy bubo-bubo, ale popupíky pumpíky, vyskakovacie okná a spol. malicious zašité v browseroch.

Použi: RougeKiller x64 bit. v Portable verzii, je free a Adwcelaner.exe

antiviry vůbec neber vážně. pokud na ně věříš, nech je běžet, jinak je to ztráta času. ať si rozumíme, jde o kategorie defender i malwarebytes cosi. bohužel máš v pič. uvést přesný název a já mám hádat, co máš za antivirový krám před sebou.

je totiž dětinskou představou živě a různých debilních "it odborníků", podle kterých zabezpečení = antivir.
neznám hloupější postoj, ostatně k čemu byl nedávno benešovské nemocnici nebo okd?

Potencialne nežiadúci program asi

znamená jen to, že nějaké znaky se tomu označovači nelíbí, ale potřebuje zapojit tvoje iq. nemáš být tupá opice bez mozku, ale jednou v životě inteligentní člověk. 50% obyvatelstva tím neprojde.
k tvému screenu: chrome je léta nejnebezpečnější prohlížeč, dávno překonal hrůzný nezabezpečený ie.
podle cest vidíš, že jde přesně o možnosti kam má uživatel vždy přístupová práva = kam se už tak 5 let cpe každý malware.

když jsi to vědomně neinstaloval sám a když ti to antivir označí jako odpad, pak už máš jistotu že je to odpad - nechápu na co se ještě potřebuješ vyptávat.

a tam ma ten clovicek dost trojanu

jestli tě baví číst log bezcenného 32bit programu z dob winxp, tak tam žádné trojany nenašel. je tam jen mix výpisu normálních součástí windows, aplikací výrobce a všeho, co zastaralý hjt nezná.
pokud se cítíš na to ztrácet čas s podobnými nesmysly, tvoje věc. ale dnes doporučovat ten neužitečný krám je pro tazatele jen nesmyslné zavádění od jeho problému pryč.

aktuální a funkční tipy tazatel dostal nahoře v druhé odpovědi.