Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Malwarebytes-potencialne nežiaduci program asi

Dobrý večer,možno to bude vypadať,že nemám čo robiť,len vyhľadávať vírusy na svojom notebooku.Mam notebooku Lenovo G 500,Win.10 home verzia 1909.Antivirák defender+malwarebytesfree.No a malwarebytesfree mi aj 2 krát do týždňa nájde tie isté výrusy.Po preskenovaní ich dám do karantény,a všetko ok.No ale potom keď znova preskenujem notebook príklad vo štrtok,ked som predtým skenoval v pondelok ten istý týždeň,vírusi sa znova.Objavia.Myslím si že nejde o vírusy ale o Potencialne nežiadúci program asi.vid foto.Pekný večer

a tam ma ten clovicek dost trojanu

jestli tě baví číst log bezcenného 32bit programu z dob winxp, tak tam žádné trojany nenašel. je tam jen mix výpisu normálních součástí windows, aplikací výrobce a všeho, co zastaralý hjt nezná.
pokud se cítíš na to ztrácet čas s podobnými nesmysly, tvoje věc. ale dnes doporučovat ten neužitečný krám je pro tazatele jen nesmyslné zavádění od jeho problému pryč.

aktuální a funkční tipy tazatel dostal nahoře v druhé odpovědi.