Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Projektor - HDMI/DVI + nějaký malý počítač + bluetooth klávesnice a myš?

Ahoj,
řeším takové dilema, jak si reprodukovat filmy, seriál, youtube, stream, netflix, google fotky.. atd v obýváků.

Volby jsou dvě. Buď televize + klávesnice a myš?
https://www.alza.cz/65-sony-bravia-kd-65xg7005-d5616525.htm

nebo projektor.
https://www.alza.cz/optoma-hd27e-d5262070.htm

Mnohem raději bych šel do projektoru (a ne nevadí mi, že ve dne bude nepoužitelný).
Ovšem, čím do projektoru dostávat ty data? Pořídit malý PC jen čistě na multimedia? Nebo notebook? Nebo jsou dneska takovy ty TV krabičky?

Jak by jste to řešili vy?

Díky za podněty

.Mnohem raději bych šel do projektoru (a ne nevadí mi, že ve dne bude nepoužitelný).

Když se budu držet tvého požadavku, tak se dají zakoupit mini projektory s OS Android (s lampy LED, co nemají takovou spotřebu a netopí jak klasické lampy do projektoru, zpravidla jsou podstatně menší) a dálkovým ovládáním, na tvou potřebu a požadavek zcela dostačující.
Cena od, okolo 5K Kč. Dají se sehnat docela slušné "1080p" FHD za zcela exeptovatelnou a slušnou cenu.
(filmy, foto etc můžeš buď číst v lokální síti třeba z NAS nebo z SD karty či eHDD dle modelu projektoru)

Chce projektor na filmy, ne prezentace. Takový projektor je velmi nevyhovující. "Docela slušné FHD" u Android projektorů v téhle ceně znamená "jsem schopný spustit prezentaci a když stojím kilometr daleko, už tam ty pixely nevidím" nebo také "svítí to tak dobře, že to nevidím ani na bílém podkladu". To už je lepší sestava PC + projektor.

To je trošku přehnané.
Žádný jsem nevlastnil ale v práci jeden LED máme a pár sem jich viděl a vypadají líp jak moje vytápěcí Optoma.
Asi máš namysli (dal jsis dohromady krabička + Android) ty malé čínské velikosti telefonu křapy z Ebay.
(všechny ty lampové jsou progresivně meneny za LED)