Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poraďte jakou operační paměť

Ahoj.
Když jsem použil SSD disk tak se počítač dost zrychlil. Abych disk trochu pošetřil tak jsem vypnul, kromě jiného, i stránkovací soubor. (to jsem vyčetl tady na poradně). Ale některé programy začaly blbnout. Hlavně mozilla při více panelech. Když jsem přepnul stránkovací soubor zpět na"určí systém" tak blbnutí zmyzelo. Myslím že abych mohl stránkovací soubor vypnout tak bych musel vylepšit, zvětšit a zrychlit, RAM. Prosím poraďte jaké RAM, do kolika slotů koupit? Myslím tím konkrétní výrobek. Nebo písněte názor zda to vůbec má cenu. Když stránkovací soubor nevypnu tak se počítač chová naprosto normálně.
Díky za radu a něco o počítači:
Operačný systém
Windows 10 Pro 64-bit
CPU
Intel Core i7 930 @ 2.80GHz
RAM
4,00GB Single-kanál DDR3 @ 540MHz (7-7-7-19)
Základná doska
Intel Corporation DX58SO (J1PR)
Grafická karta
W2242 (1680x1050@60Hz)
1024MB NVIDIA GeForce GT 240 (MSI)
Úložisko
465GB Western Digital WDC WDS500G2B0A (SSD)

typ paměti vypíše třeba cpu-z -> záložka spd
bazary taky fungují.

tak jsem vypnul, kromě jiného, i stránkovací soubor. (to jsem vyčetl tady na poradně)

jak vidíš, i sem chodí lidi psát blbosti. ale většina by ti to nedoporučila.
já doporučuju nechat malý swap 512mb (větší stejně nemá smysl).