Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Smazaná data thunderbirdu

Zdravim, přešel jsem ze 7 na 10, udělal jsem čistou instalaci, samozřejmě data jsem si zazalohoval, ale neuvědomil jsem si, ze e-mail aplikace thunderbird maže zprávy se serveru a ukládá je do PC, samozřejmě jsem si tyhle data zapomněl vytáhnout a smazali se, windows.old je odstraněn, zkoušel jsem recuvu, soubor nalezla, ale jen Unrecoverable (this data cannot be found on disk), něco takového to napsalo, takže jsem bez šance získat doručené a odeslané e-maily zpět?
Předem děkuji, Dominik.

takže jsem bez šance získat doručené a odeslané e-maily zpět?

ANo, pretoze..
- nepouzivas imap, vtedy zalohu riesit nemusis
- nemal si zalohu (spominany Mozbackup)
- data si obnovoval z beziaceho disku, kde si mal spusteny OS a dokonca si si donho este dovolil instalovat Recuvu = zmazal si si dalsie a dalsie sektory na disku., data sa obnovuju zasadne inym diskom ako je ten, kde sa tie data nachadzaju,