Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde stahnout cd?

Dobry den vsem,
prosim nevite nekdo kde stahnout CD Missy Elliott Block Party? Hledal jsem na googlu a nepodrilo se mi nic najit. Nechci ale torrent. Vyhovovalo by mi treba z rapidsharu, ulozto apod. Dekuji za kazdou reakci

Ja mam na haku ci si ty myslis ze to je legalne, komercne CD sa kupuju v obchode a tu na poradni sa ziadne ine postupy nebudu prezentovat. Uz by ludia mohli konecne pochopit ze vyroba hudby (hlavne tych komercnych sraciek) stoji peniaze rovnako ako vyroba chleba, a keby to 50% ludi nekradlo tak by to mozno bolo o 50% lacnejsie.

Sorry, MM, ale dokud se bude platit výpalné z HDD, CD/DVD a podobných věcí, tak mi legálnost s prominutím může políbit prdel. Howgh!

Ja som nepisal nic o legalnosti ale o tom ze keby kradol kazdy tak v kratkom case by si mal prd, a nie hudbu, ptz na robenie hudby zadarmo by sa kazdy vysral.
Co sa tyka vypalneho, tak protesty sa prijmaju pred parlamentnou budovou hadzanim pokazenych vajec na tych, ktori to schvalili :-)