Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta na hry

Zdravím!
Mám už staršiu grafickú kartu (špecifikácie budú nižšie v príspevku) a na najnovšie hry už to jednoducho nie je ono a tak by som sa vás chcel opýtať akú kartu si mám kúpiť aby som neutratil 1k za kartu, ktorá mi tam nebude fungovať a alebo to bude predražená karta ktorá sa vyrovná karte za polovicu. Takže by som chcel kartu s čo najlepším pomerom cena / výkon a aby som ďalších minimálne 5 rokov nemusel kupovať novú.
produkt
Toto je môj pc a jediná zmena je že som pridal 8gb ram. Ďakujem za akúkoľvek radu :)

Nevim, jak jinde, ale ziram na CZC a uplne vyprodany grafiky:

Tuhle budou mit az v breznu:

https://www.czc.cz/gainward-geforce-gtx-1660-super-ghost-6gb-gddr6/274234/produkt

Tuhle jeste maji jeden kus:

https://www.czc.cz/gigabyte-geforce-gtx-1660-ti-oc-6g-6gb-gddr6/254535/produkt

---

Do tveho PC obe idealni, nic lepsiho uz nema smysl kvuli procesoru. Ikdyz tady to straseni, ze mas pomaly procesor je hloupe, tak to, ze chces s tim procesorem vydrzet dalsich 5 let je taky neuvazene. Kup grafiku a zacni setrit na upgrade pocitace, v tvem pripade minimalne zakladni deska, procesor a pameti. Uz v letosnich hrach pomalu zacne narocnost na procesor stoupat a pocitej, ze pomalu to zacne byt videt a tvuj procesor se zacne zadychavat. Mluvime o hrani na 1080p (fullHD), na vic ty grafiky nemaji a procesor take ne.