Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výdrž baterie

Dobrý den,
měl bych k Vám dotaz jedná se o výdrž baterie u notebooku Lenovo Notebook V310-15IKB (Lenovo) - typ 80T3.
nabije se na 100 % pak ho vypnu cca 5 dnů ho nepoužívám a když ho po 5 ti dnech zapnu tak je skoro vybití zbývá cca 8 až 10 %.

Je to normální nebo ne.

Děkuji za Vaši radu
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Jak by se jedno nebo druhé mohlo spálit? Obojí je udělané tak, aby to přežilo i 24/7 zátěž. Ani baterie ani adaptér z toho nebudou na větvi ale vážně kvůli tomu nespáchají bombový útok. Při vypnutém nb se nemá co jiného zahřívat než jen baterie a onen adaptér. Jsou lidi, co mají herní nb, nabíječku permanentně zapojenou, baterii nevyndávají a světe div se, pořád jim to běží. Musíš si občas uvědomit, že tyhle věci jsou dělané i pro úplné laiky, takže to musí být blbuvzdorné i vůči lidem, co sotva vědí, co to je myš :-)