Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit hra

Ahoj, mám problém. Po přeinstalaci Windows 10 jsem si nainstaloval hru FIFA 19 a při spuštění to píše toto.. viz příloha, kde je problém? Ovladače mám stáhnuté, fifa i windows jsou original, co stím? Před přeinstalací windows vše fungovalo.

Máš docela starou desku, takže ovladače pro Win10 tam už nebudou. Což ale ne vždy musí být problém.
Před tím jsi měl taky Win10 a všechno fungovalo?
Taky máš poslední verzi ovladačů grafické karty, což ne vždy funguje dobře, zvlášť když máš starší kartu.

Po instalaci ovladačů bych osobně zkusil i reinstal hry a nechat instalačním průvodcem nainstalovat všechny vedlejší komponenty, jako právě Direct X. Přinejhorším ještě zkontrolovat, jestli se poslední Win aktualizace stáhla správně - nebyl bys první ani poslední, komu Win 10 podělaly život. Zkusil bych ještě opakovat poslední Win aktualizaci.