Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém web camera

Hoj, dnes jsem si koupil web cameru Genius e-Messenger všechno jsem nainstaloval. Když jsem kecal s kamarádem přes skype tak mě neviděl v okně a i já jsem se neviděl. Tak jsem sechtěl zeptat co stím. Dík.

ahoj, hledám, hledám, kde bych našel pomoc... Webka Genius EYE 312 - poprvé jsem ji v sekci Skenery a fotoaparáty měl, viděl jsem se tam, ale nešla na Skypu ani nikde jinde... Teď, když jsem provedl všechno znova, tak pro změnu ve Skenerech a fotoaparátech není, ale dokázal jsem se připojit aspoň audio, bez obrazu... Teď to v jakémkoliv portu USB hlásí problém s dokončením instalace hardwaru, nelze nalézt a já nevím, co ještě... Je to normální? Se zblázním... Ve Správci zařízení je USB Device s otazníkem.:.( Když tak díky za poslední radu před inzultací webky...3-[ D.