Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bláznivé označování příspěvků "souhlasím" & "nesouhlasím"

Zduř.
Probíhala na vašich stránkách nějaká úprava kódu?
Jelikož píšu převážně z telefonu, tak někdy při scrolling stránky nechtěně ťuknu na + nebo -které je zrovna v místech kde stránku posouvám, tak to někdy raději přejedu abych náhodou někomu neukřivdil, ale dnes jsem si všiml že se mi nějaké vlákno po náhledu zaplní znamkovaním a pak zmizí.

Tak jsem nahlédl přes PC jestli to není telefonem a znova se mi to zobrazilo a po aktualizaci stránky (F5) opět zmizelo, u znamkovaním po najetí myši nebyl zobrazen žádný uživatel.

Je chyba u mě, v kódu, nebo jen nějaký troll ?

Je to troll, viděl jsem to tu 2x. A pak je tu Vlad, který tu má asi 6 anonymních nereg. účtů, přes které si zjišťuje informace pro nové PC a downvotuje příspěvky lidí, které nebaví jeho vysírání. Pak je tu nějaký uživatel, co z nějakého důvodu dává upvote na všechny komentáře pod dotazem a po chvíli je opět smaže. Nick si nepamatuju, viděl jsem 2x. Asi nová forma buřičů v 21. století :-)

Asi nová forma buřičů v 21. století

je statečný - již dokáže klikat! druhý nejdůležitější úkon po výměně plenek.

zaregistroval jsem nárůst retardů s iq živě. nemusím to, považuju je za kus trusu. "díky" návštěvnosti je živě obrazem toho, co lozí po netu, včetně odpadní lůzy, která je nejvíc vidět.
jen ať si tam zůstanou.

milé xoxo: jen co jsem odpublikoval zbytek z editovaného komentáře, čtu tvoji odpověď, je ok.
(a zrovna v tv běží reklama na zeleného zmrda, která rozhodně neuklidní.)
no a teď nějak zařiď, aby stejnou noblesu měl ten shit, co sem chodí jen hnojit.

lůzu jsem nikdy nesnášel. dementní lůzou pohrdám celý život. za lůzu (živě) si člověk může sám.

edit: vem si tu věc krakatoa z živě - instalaci windows asi rozumí. a to se tak stalo jeho smyslem života, že sem chodí pravidelně onanovat jak je chytrý, kolik má elo bodů, kolikrát v jednom odstavci zvládne napsat "lamička" a zároveň "nejnovější aktualizace windows".
přitom bys té věci nesvěřil firemní síť, protože jednorozměrný mentál nemá v síti co dělat.

ale co je komu po stupidním živě, že jo.

a to je ještě relativně svéprávný člověk proti tomu shitu, co tu popisuješ.
než se puboš vystříká, nezbude než tu lůzu jen mazat.