Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejde načíst jeden web, na jiném pc ve stejné síti jde

Dobrý den, máme doma modem přes kabelovku, kde mám pc zapojené a ještě z něj valí wi-fi, na které mají rodiče notebook. Na notebooku přestal jet web Tipsportu a u mě na pc funguje. Prvně jsem myslel, že mají výpadek než jsem to zkusil u sebe. Už je to několik dní. Nedělali nějaké čachry se zabezpečením? Nemůžu najít jak to odblokovat a čím to je. Je to v Opeře aktuální verze. Děkuji za rady jak web odblokovat

Najednou to nejde ani v opeře u mě na pc. Zkusil sem jiný prohlížeč a tam to funguje. V opeře nám to píše:
"Tento web není dostupný
Web cc.tipsport.cz odmítl připojení.

Zkuste:
Zkontrolovat připojení
Zkontrolovat proxy server a firewall
ERR_CONNECTION_REFUSED
Zkontrolujte funkčnost připojení k Internetu.
Ověřte zapojení kabelů a restartujte směrovače, modemy či další síťová zařízení, která můžete používat.

Povolte Opeře přístup k síti v nastavení vašeho firewallu či antivirového software.
Pokud je program v seznamu programů s oprávněním přistupovat k síti již uveden, zkuste jej ze seznamu odebrat a znovu přidat.

Pokud používáte proxy server…
Ověřte nastavení vašeho proxy serveru nebo kontaktujte vašeho správce sítě a ujistěte se, že váš proxy server pracuje správně. Pokud si myslíte, že proxy server nepotřebujete: Jděte na Hlavní menu > Nastavení > Změna nastavení proxy… > Nastavení LAN a odznačte volbu "Použít proxy server pro vaši LAN"."

já se omlouvám těmto internetům moc nechápu, ve firewall jsem se díval na blokované aplikace a nic jsem na nenašel. Blokované stránky nikde nemůžu najít

Me to teda dela i na chromu a nevim, co s tim. Jdu na tipsport.cz a redirectuje me to na cc.tipsport.cz a to neni dostupne. Kdyz vymazu cookies, tak to treba tejden normalne bezi, ale pak to zas najednou zacne redirectovat na cc.tipsort.cz.