Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 14000, -

Dobrý den,
rád bych se zeptal, jaký je momentálně kvalitní notebook do 14 000, -, aby rozjel nenáročné hry, například CS:GO, Euro Truck Simulator 2, apod. Děkuji předem za návrhy. :)

Herní nb za 14 litrů, svět se v prdel obrací :-D

Pakliže to myslíš vážně, sehnal bych si minimální HW nároky na grafickou kartu a podle toho vybral něco ve filtrech na skřetovi nebo geecích. 8 GB ram ti bude stačit a procesor v nb za 14 by to měl utáhnout.

Třeba někdo podobný nákup tady dělal a poradí ti konkrétní nb - dost ale pochybuji :-)