Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 14000, -

Dobrý den,
rád bych se zeptal, jaký je momentálně kvalitní notebook do 14 000, -, aby rozjel nenáročné hry, například CS:GO, Euro Truck Simulator 2, apod. Děkuji předem za návrhy. :)

Herní nb za 14 litrů, svět se v prdel obrací :-D

Pakliže to myslíš vážně, sehnal bych si minimální HW nároky na grafickou kartu a podle toho vybral něco ve filtrech na skřetovi nebo geecích. 8 GB ram ti bude stačit a procesor v nb za 14 by to měl utáhnout.

Třeba někdo podobný nákup tady dělal a poradí ti konkrétní nb - dost ale pochybuji :-)

Acer Aspire 3 Shale Black

je to síce total shit, ktorý uvaríte možno aj skôr než skončí záruka, ale za tú sumu na hry,.... není tam nič lepšie čo vybrať.

Skôr by som Vám odporučil pozrieť repasy, alebo si prišetriť ešte pár tisíc KČ.