Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záhada notebooku Acer Aspire 5542G

Zdravím, řeším pro mě neobvyklou věc u mě zatím viděna poprvé za dobu co jsem pár notebooků již zprovoznil .

Popsal bych jak se celá věc má: známí, chtěl vyměnit lcd na notebooku, donesl ještě jeden ( na náhradní díly s funkčním lcd ), po výměně opravovaného notebooku jsem ho tedy zkusil zapnout.. Při spuštění byl slyšet větráček cca 5 sekund potom se hodně utlumil, notebook se začal pořád dokola restartovat ( bez rozsvícení lcd ) žádná kontrolka neblikala nic, občas to otevřelo mechaniku, tak jsem vyjmul mechaniku = nic, vyjmul jednu RAM pamět a následně ji vyměnil a přemisťoval = nic, vyndal jsem hdd a výsledek = nic , pořád stejný průběh, jako v prvotním spuštění, zkoušel jsem ho i párkrát povypínat a následně zapnout ale také nic..

Tak mi to nedalo a začal jsem s demontáží , prošel jsem procesor a okem desku, vše v pořádku, grafický čip taktéž, vypadá zdravě...

Tak co jsem neudělal, vytáhl jsem z notebooku ten lcd displej a i základní desku, strčil jsem do základní desky jednu Ram a hdd, připojil k napájecímu zdroji a desku zapl..... Světe div se, Rozjel se ( foto máte viz dole ) jen hdd byl bez systému,, říkám paráda asi potřeboval jen odlehčit od prachu, montuji ho zpátky ((( s RAM pamětí co jsem ji nechal v desce při zkoušce,,,. Kompletně smontovaný, každý šroub na svém místě, nikde žádná dírka, po zapnutí stejný problém jako na začátku po výměně displeje ...

Lidi co s tím ? Mám známému, vrátit pouze desku a nový displej, že jinak to nepůjde ? Na co se zaměřit trochu záhada no :D :D přikládám foto při oživení :D
Děkuji za Vaše rady Návody :)

Operating system not found

Len tak - pre srandu králikov - vstúp do BIOSu a pozri si, aké máš poradie bootovania, pozri si, či HDD BIOS nájde.
Buď je HDD zle pripojený, alebo máš bootovanie nastavené na sieť a HDD v zozname nie je nastavený.