BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Já koupil tenhle https://www.czc.cz/bml-4hub-usb3-0/248768/produkt Výstupy si navzájem nepřekáží a je to USB3.0, takže vyšší rychlosti.
Ten vypadá slibně, ale raději bych ho koupil na TSBOHEMIA
Ja mám tento: https://www.alza.sk/axagon-hue-s2bl-4-port-usb-3-0-charging-hub-d4577411.htm
Ten je dobrý, ale příliš drahý.
nevím jeslti jsi líný, nebo máte v práci zablokovaný eshopy, ale si v alze napiš usb hub a dej seřadit od nejlevnejšího ne??
Pochopitelně to není tak jednoduché. Nebudu kupovat ten nejlevnější i přesto, že má špatné hodnocení.
Děkuji všem za radu, ale nakonec jsem vybral tento model - max-usb-rozbocovac-muh1400-cerny
Kolega to chce pouze na přídavné zařízení respektive nic datového, takže nepotřebuje ryze USB 3.0.