Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přenést Windows z HDD na SSD?

Dobrý den, mám nový PC a i nový SSD. Ale mám staré HDD na kterém mám Windows 10. A chci si přenést Windows na ten SSD a na HDD si nechat data(hry, nechce se mi je stahovat znovu)
Jde to nějak ? Abych měl všechna data a Windows 10 na SSD?
Změna předmětu, původně: SSD (karel)

Easeus disc copy ( https://www.slunecnice.cz/sw/easeus-disk-copy/ ) se mi osvědčil. Umí ale jen do 2TB (jsou i novější verze, ale ty asi nejsou free), což u SSD ještě nějakou dobu nevadí, ale disk může být větší. Nevím jestli umí zmenšovat, zvětšování mu snad problém nedělalo. Za pokus to stojí.
Přičemž jsem kdysi z paranoi přejmenoval stažený soubor na zip, ten rozbalil a soubor s příponou iso jsem vypálil a použil.

P.S.: Možná zbytečná poznámka, ale data před jakoukoliv manipulací samozřejmě zazálohujte.