Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno tiscali mail-nejde vložit text do editoru

Tiscali mail-nejde vložit text do editoru.Nejde mě šipkou ani nijak označit vložení ani nijak napsat do editoru nějakou větu,nebo ani slovo.HTML editor a True HTML editor nejde mě to nijak aktivovat ani v novém mailu ani při přeposlání vložit třeba ani pozdrav

Otestované, mám aj u tiscaliho cz mailovú schránku roky-rokúce založenú a ide sa prihlásiť ako malina na server, tiež aj funguje na 100% pošta domácim PK Thunderbird od Mozilla.

Prihlasujem sa k Tiscalimu FF od Mozilla, doplnky sú manuálne nastavené tieto: ublock orig 1.24 a Privacy Badger.

Skontroluj svoj browser a Firewall, prípadne nejakého toho šmejda z radov AV typu Smart IT Security IP ID Total GTX-STP, jazdím na Castról oil.