Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bootování Win 7 - zaseknutí

Při přeinstalaci OS Win 7 Home Premium z bootovací flashky se mi to vždy zasekne a nepustí dál... nastavím bootování z flashky, uložím, restartne se - začnou se načítat soubory - win - a zde se zasekne - černá obrazovka a konec - vždy... už po x té... zkoušel jsem více verzí win 7 instalovat stažených z netu, ale neúspěšně. Nevím už zda jsem měl verzi x32 či 64 bit, zkoušel jsem min. 5 verzí obouch, avšak nic... originál win bohužel nemám. Product key však ano. Nevím kde je chyba, končí to vždy stejně...
starting windows / microsoft corporation / černá obrazovka s ukazatelem myši , s ukazatelem lze hýbat, avšak to je vše, žádný soubory se nenačítají / na flash disku není vidět, že by jakkoliv pracoval/byl aktivní a nic se neděje, jedno jak dlouho to nechám "pracovat" / spuštěné. Zkoušel jsem bootovat z dvd mechaniky, výsledek zcela identický.
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém. (karel)

Nainstaluj W10, pokud to pujde.
V tom pripade mas vadnou instalacku W7 (napriklad spatne prevedene iso na usb nebo spatne vypalene na dvd nebo
je to nejaka zastarala cracknuta verze W7, ktera se nesnasi s tvym notebookem)
Pokud to nepujde, mas vadny hardware.
Az budes mit vysledek, poskytnu dalsi radu