Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook - přestala jít wifi

Ahoj,
poprosil bych vás o názor.Sousedům (důchodcům) přestalo včera odpoledne fungovat na ntb wifi.
Ntb Emachines E528, Win 7.
Dopoledne to šlo, odpoledne už ne.
Net po zapojení kabelu v ntb jede, jejich wifi taky na mém telefonu jede bez problému.Ntb ovšem žádné wifi k připojení neukazuje i když ve správci zařízení říká, že funguje správně.
Přeinstaloval jsem drivery a stále nic.
Nějaké nápady? Teda kromě koupení nového ntb. atd.... jak sjem psal, jsou to důchodci.
Díky moc

Mimo SW opravu, nový notebook opravdu nemá cenu kupovat, to už uprednostni spíš nějaké WiFi přes rozhraní USB. (takový ten prcek co zapojíš do USB, na nějaké surfování po internetě doma to zcela stačí).
Ten ovladač nejdříve odinstaluj ve správce zařízení a pak proveď novou instalaci. (po odstranění ovladačů pro tvou kartu WI-FI zkus bez nové instalace jen restartovat notebook, jestli Windows zavede po novém spuštení ovladače sám )
Po nové instalaci je zobrazen jen jako funkční, nebo zobrazí okolní site ale nejde se jen připojit?

sedma pozná režim lietadlo? Už som na zdochnutú sedmu takmer zabudol.

Snáď bude tento problém v samotných ovladačoch pre klávesnicu Fn + nejaká F stanovených výrobcom noťasa pre ovládanie monitora, zvuku, jasu a spol.