Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wondows 10 ovladace

zdravim, windows 10 originalni, mi neustale zakazuje sitove pripojeni a nejde mi kvuli tomu internet.. a mam problem s USBckama.. neustale mi vypadavaji a ted to vypada, jak kdyby ani jedno nefungovalo.. pro windows 10 nejsou zadne ovladace na usb, takze co mam delat? diky
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Tvůj problém může být v hardware. Takové náhodné odpojování USB disků může nastávat, pokud začínají odcházet do věčných lovišť. Dále často různé nestability počítače způsobuje i dodělávající napájecí zdroj v PC (přeci jen tvůj PC už nebude nejmladší).