Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje platba přes GPay při koupi aplikace

Zdravím.
Chtěl jsem koupit app PeakFinder s platbou přes GPay. Karta je tam zadaná správně, v bankovnictví jsou platby povoleny a limit to určitě neomezuje. Karta je debetní Mastercard a je od Unicredit bank. Platby přes T-mobile jsou problém, protože mám tarif u virtuála a tam je problém cokoliv.

Má to nějaké řešení?

GPay je Google Pay?

No platebni sluzby u Google, asi hlavne na Google Play reseni nemaji, bud to jde a nebo ne. Mne to treba nejde uz nekolik let a to jak pres kartu, tak pres mobil, Google mi to odmita prijmout. Reseni nekupovat nic na Google Play. Jine jsem neobjevil.

Odpovím po delší době, kdy jsem se dostal do banky po té, co teď nebylo možné zaplatit i Netflix i když údaje z karty byly opakovaně zkontrolované a zadané správně.

Problém byl v tom, že pro 3D security mají standardně ještě v další položce pro zasílání ověřovacích SMS v Unicredit nastavenou nulu. U nás to nevadí, chodí SMS s PINem. U Google a třeba i Netflix to vadí kvůli těm SMS vadí. Vyřešeno nastavením limitu na zvolenou částku.
Podotýkám, že tato možnost není v aplikaci v mobilu dostupná. Tam bylo všechno povolené se zadanými dostatečnými limity.
Pojem moto platby neznali. Díky ale za nasměrování pozornosti na zahraniční transakce.