Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje platba přes GPay při koupi aplikace

Zdravím.
Chtěl jsem koupit app PeakFinder s platbou přes GPay. Karta je tam zadaná správně, v bankovnictví jsou platby povoleny a limit to určitě neomezuje. Karta je debetní Mastercard a je od Unicredit bank. Platby přes T-mobile jsou problém, protože mám tarif u virtuála a tam je problém cokoliv.

Má to nějaké řešení?

Odpovím po delší době, kdy jsem se dostal do banky po té, co teď nebylo možné zaplatit i Netflix i když údaje z karty byly opakovaně zkontrolované a zadané správně.

Problém byl v tom, že pro 3D security mají standardně ještě v další položce pro zasílání ověřovacích SMS v Unicredit nastavenou nulu. U nás to nevadí, chodí SMS s PINem. U Google a třeba i Netflix to vadí kvůli těm SMS vadí. Vyřešeno nastavením limitu na zvolenou částku.
Podotýkám, že tato možnost není v aplikaci v mobilu dostupná. Tam bylo všechno povolené se zadanými dostatečnými limity.
Pojem moto platby neznali. Díky ale za nasměrování pozornosti na zahraniční transakce.