Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak odmagnetizovat obrazovku TV ?

Půjčil jsem si neodymový magnet na držení takových košíčků na stropě, ale to je jedno. Když jsem si přichytl magnet na strop, tak jsem si všiml, že mi to zmagnetizovalo TV, nic hrozného, ale přostě to trošku rozhodilo barvy. Vrátí se to do původního stavu samo, nebo co s tím mám dělat ???

Ten magnet je ako daleko od TV? Demagnetizacia je len na to aby sa zrusilo magneticke pole samotnej obrazovky, ale ked nacpes silny magnet blizko TV tak ziadna demagnetizacia nepomoze (to by si musel demagnetizovat ten silny magnet :), ale len umiestnenie silneho magnetu dalej od TV, alebo kupit si LCD TV ked potrebujes mat z nejakeho divneho dovodu okolo TV silne magnety (a neukladas si do ich blizkosti kreditky :))). Moj osobny nazor je: vyhodit magnety aj s kosickami na strope do smetia :).