Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlasový záznam z telev. pořadu se nedaří

Dobrý den, kdysi jsem si nahrál něco o slunečnicích z receptáře. Byl to jen hlasový záznam. Teď jsem chtěl zaznamenat recept z vychytávek L. Hrušky na hlasový záznam a nedaří se. Přitom když promluvím během záznamu pořadu tak to můj hlas zachytí, nebo zvuky v místnosti. Hlas z pořadu i když je hodně zesílený tak nic. Nahrávám na notebook HP ProBook G 4. Ví někdo proč to kdysi šlo a teď se nedaří? Dík

Díky, ale problém. Na stahování streamu používám download helper. Toto je ale z archivu televize prima a na to nejde helper použít a ani se mi nedaří stáhnout nějak třeba jen zvuk. Dřív jsem nahrál přes "hlasový záznam" zvuk docela perfektně třeba z receptáře. Také nechápu proč když mám spuštěný záznam a promluvím tak se můj hlas zaznamená, ale proč mikrofon nechytí hlas z běžícího pořadu, který mluví zrovna tak nahlas , já do toho promluvím a to se zaznamená. Jak ten mikrofon rozliší můj hlas a hlas pořadu?