Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta náhle přestala fungovat.

Dobrý den, z dne na den, bez jakýchkoliv problémů mi přestala fungovat grafická karta NVIDIA GeForce 1050Ti. Ze začátku, když jsem na to přišel se větráky točili, akorát se karta nezobrazovala ve správci zařízení, zkusil jsem ji dát do jiného slotu, reinstaloval jsem drivery a žádná změna... Jediný co se změnilo je, že teď už se ani větráky na kartě nezapnou. Ještě podotknu, že grafická karta už 2,5 roku až do dneška fungovala úplně bez problémů. Znamená to, že prostě karta už odešla? Nebo je ještě nějaká možnost, kterou bych měl vyzkoušet? Děkuji za jakýkoliv rady a odpovědi.

akorát se karta nezobrazovala ve správci zařízení

to je dost vážný problém. otestoval bych pcie sloty (náhradní kartou, nebo aspoň síťovkou), jestli je správce zařízení detekuje.
stejně tak tu kartu strčit do jiné desky - jestli máš možnost, to doma není běžné.
i když to není velký žrout, co máš za zdroj (přesný typ ze štítku)?

nejde doufám o nějaký upgrade z win7, který si w10 updatují podle svého?

kdyby to vypadalo na mrtvolu, pouvažovat nad bazarovou 1060, nebo raději novou Radeon RX 570