Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 10 - registry currentversion 6.3

Ahoj,

snazim se v registrech upravit hodnotu HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion na 6.2 pripadne 10.0. Bohuzel hodnota se vzdy po restartu prepise na puvodni 6.3.
Prosim netusite co presne upravit aby nedochazel k prepisu na 6.3?

Mám Windows 10 Pro 64bit verze 1909 build 18363.628 (ktera by mela mit v currentversion hodnotu 10.0)

Děkuji

Asi je nejvyšší čas popsat, jaký máš ten prvotní problém (nestabilita bluetooth - co si pod tím mám představit?), a kde jsi našel že ho vyřeší ten přepis nějakýho čísilka v registrech (podle mně úplnej nesmysl)