Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s barvama na monitoru

Zdravím, před asi měsícem jsem si koupil nové pc se kterým jsou pořád problémy k pc jsem si koupil monitor asus vp247, už při první použití jsem si všiml že se mi při hraní když se rozhlížím mění barvy, třeba když se podívám na stromy tak jak se začnu otáčet tak to změní barvu ze zelené na černou a za tím stromem jdou stíny nikdy jsem neměl takový problém nevíte čím to je? Docela se bojím že by to mohla být grafika. Ovladače grafiky jsou aktualizované.

Operating System
Windows 10 Pro 64-bit
CPU
AMD FX-8350 78 °C
Vishera 32nm Technology
RAM
20,0GB Single-Channel DDR3 @ 799MHz (11-11-11-30)
Motherboard
MSI 970A-G43 (MS-7693) (CPU 1) 85 °C
Graphics
ASUS VP247 (1920x1080@60Hz)
3072MB ATI AMD Radeon R9 200 Series (MSI) 60 °C
Storage
298GB Seagate ST3320620AS ATA Device (SATA ) 41 °C
223GB ADATA SU630 ATA Device (SATA (SSD)) 53 °C
Optical Drives
ASUS DRW-24D5MT ATA Device
Audio
Realtek High Definition Audio

77°C bez zátěže je dost, ale ono se může něco dít na pozadí. Byla by to docela slušná pracovní teplota. Jak teplý je chladící blok? Při této teplotě CPU by měl být docela horký a foukat teplý vzduch (ne úplně hned ale po pár minutách určitě). Jestli ne, hledal bych zakopaného psa v tepelném přechodu mezi procesorem a chladičem. Prostě špatně sedí chladič, i když si při robustnosti s jakou jsou provedené (AMD zvlášť) nedovedu představit, že by se to dalo udělat blbě. I když originál je na nějakou sponu, to by asi šlo pokazit, já to posuzuju podle sebe (taky AMD Vishera, teda nic proti, je to výkonný procesor, ale byla to novinka v roce 12 dneska je to už výběhový typ, ani jsem nemyslel, že se ještě prodává), ale já tam mám vodní blok na šroubech (momentálně https://www.suntech.cz/produkt/111276-thermalright-xwb-01-vodni-blok-na-procesor/ ), původní konstrukce šla pryč.
Čili pokud je počítač sestavený doma, tak zkusit chladič sundat, podívat se, jestli seděl (pozná se třeba podle pasty) a znova pečlivě nandat. Jestli je kupovaný, tak ať to udělá ten, kdo ho sestavoval (v rámci záruky).

Asi to pc reklamuju jsou s tim same problemy. Je to zasekane malo vykone neda se na tom nic hrat a taky mi prijde divne ze ty ramky jedou jenom na 800 mhz. A jeste k tomu tam je grafika a procak z roku 2011. Pc me stal 11000 a to asi neni moc dobra cena za takove pc. Zkontroluju ten chladic, ale vice nez ty teploty mi vadi to co se deje kdyz hraju nahore je napsane s cim mam problem

před asi měsícem jsem si koupil nové pc
koupil jsem starsi pc od znameho

Tak je ten PC nový nebo skoro nový?Asi ne,tj.bez záruky.To chci vidět,jak úspěšně budeš u toho známého reklamovat.Těžko bude chtít vrátit peníze,když je asi rád,že se toho zbavil a vydělal.Tak ať to alespoň zkusí zkontrolovat a opravit.