Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SONY BRAVIA KD-55XF70xx připojení flešky.

Snad jsem se trefil do správné kategorie.

K televizoru SONY BRAVIA KD-55XF70xx jsem zkoušel připojit flešku a nahrát si pořad. Nastavit nahrávání pořadu lze, ale na obrazovce je hlášení, že zařízení USB nebylo rozpoznáno. Na televizoru jsou tři konektory USB, zkoušel jsem dvě flešku a externí disk, se stejným výsledkem. V návodu nejsou žádné podrobnosti, zkoušel jsem, jestli na televizoru není nějaké nastavení, třeba volba jednoho z USB konektorů, formátování flešky nebo něco, ale na nic jsem se nedoklikal.
Není potřeba například nějaký speciální typ flešky co by ten televizor rozpoznal nebo něco takového?
Flešky i externí disk jsem zkoušel připojit k počítači a tam fungují.

Fleška nějak obživla, už funguje i v počítači.

...Není možné nahrávat na médium menší než 32GB...

Tak tohle jsem ve svém návody nenašel a že jsem to hledal pečlivě. Ani v tom co lze zobrazit na obrazovce. Akorát jsou tam zmínky o USB úložném médiu nebo USB HDD.
Tobě to s tou velkou fleškou funguje?
Pokud výrobce myslí vážně ten USB HDD, tak by ho měl taky nabízet. a ne chtít po chudákovi BFU, aby ho sháněl po počítačových qelbech.

Narazil jsem na tohle:
https://www.poradte.cz/elektronika/26368-sony-tv-nenacte-nevidi-usb.html

Вот техника большая.

Tobě to s tou velkou fleškou funguje?

Ano
V návodu, co lze zobrazit na obrazovce tato informace nebyla.
V odkazu co dával Abox sem tuto informaci, přehlídnul a koupil flešku 16GB
V tištěném návodu sem info našel (po pečlivém přelouskání) a poté ověřil telefonátem s prodávajícím.

Jinak model je: BRAVIA KDL-32W705C