Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Flashdisk k TV

Ahoj, můžete doporučit flashku k nahrávání pořadů z TV. Co se týče velikosti netuším co je "optimální". Vybírám mezi 16 a 32 GB, ale vůbec netuším jakou by měla mít min rychlost zápisu, aby nahrávání "probíhalo" hladce. Rád si přečtu praktické zkušenosti.
Díky

Tak sme dneska vybalili TV z krabice. Pln dojmů vybalím nový patriot z blistru strčím do usb a ...
Televize mě vyfakuje! Není možné nahrávat na médium menší než 32GB. Aktualizace firmware nepomohla. ]:(
Informace o min velikosti ověřena na prodejně.

PS: Poprosil bych mody o změnu nadpisu na "Flashdisk k TV SONY" pro případné hledající.