Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunguje mi ani jeden SHIFT

ahoj,
mám notebook sony vaio. pár dní zpátky mi kamarád přeinstalovával windowsy [klasické 7 :-D ] a čistil desku a od té doby mi nefunguje ani jeden shift.
myslím si, že to určitě nebude harwarový problém, spíš softwarový a v tom se už moc nevyzná. je divné, že všechny ostatní klávesnice fungují úplně v pořádku...
nevíte prosím co s tím,,,

jinak se moc omluvám, ale jak vidíte, tak nemůžu psát jak otazníky, tak velká písmena, takže pardon .d

děkuji za každou radu a přeji hezký den :-D :-)

ahoj, přeinstalovával to normálně z flash disku, už mi to dělala několikrát a nikdy jsem žádný problém neměla... Jinak teď zkpouším tu klávesnici na obrazovce, a tam ty shifty normálně fungují, tak už fakt nevím :D

a čistil desku

máš svoji odpověď. na 100% předpokládám, že shift nefunguje ani z žádného bootovacího média, čili ovladači = systémem = softwarem to není.
pachatel by musel říct, kde a jak tu desku čistil, co odpojoval.

jak vidíte, tak nemůžu psát jak otazníky, tak velká písmena

to je normální. tak píšou 4 z 5 brtníků.