Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Javascript - jak vložit kurzoru na pozicy x,y ?

Ahoj, poradí někdo jak mám vložit kurzor na určitou pozici v elementu textarea za pomcí čistého JS?

Zkoušel jsem co jsem našel, ale dostanu chybu
Uncaught TypeError: Cannot read property 'val' of undefined

const el = document.getElementById('textarea');
el.focus().val('stuff').selectRange(10,10);

Díky za případnou radu.

Podívej, tenhle kód mi chodí:

<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
<meta charset="UTF-8">
<title>Selection</title>
</head>

<body>
<textarea id="textarea">
</textarea>
<script>
const el = document.getElementById('textarea');
el.focus();
el.value='stuffstuffstuffstuffstuffstuffstuffstuffstuffstuffstuffstuffstuffstuffstuff';
el.setSelectionRange(10,15);
</script>
</body>

</html>

Prostuduj si (mazáním a přidáváním řádků, obměnou hodnot do el.setSelectionRange(10,15);), co která metoda způsobí.