Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě nové grafické karty

Zdravím, přecházím ze svojí grafické karty RX VEGA 56 na novou. Novou grafiku plánuji koupit na bazaru v záruce, zatím mám tyto nabídky (uvedu vám i ceny) GIGABYTE VGA GTX 1080 MINI (7000 kč,), ASROCK RX 5700 XT (Nejedná se o verzi taichi, cena 8500 kč), Sapphire radeon rx 5700 (7000 kč), EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 HYBRID GAMING (10 500kč).

CHci se zeptat, která z těch grafických karet je vzhledem k ceně, provozním vlastnostem a spolehlivosti nejvhodnější. V (ne)referenčních modelech se vůbec nevyznám, proto se obracím na vás.

Díky za odpověď. Je pravda, že oproti 1080 a 5700 tam nějaký masivní nárůst výkonu není. Vegu jsem už prodal, takže novou grafiku koupit musím. Zapomněl jsem ještě, že mam v nabídce ještě RTX 2070 OC od gigabyte (cena 9k).