Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google zalohovanie a synchronizacia - ako nastavit

Prosim o radu, kde nastavim v "Backup and Sync from Google" to, aby pri jeho spusteni
bolo treba zadat meno/heslo uctu?
Teraz, ked ho spustim, hned sa otvori so vsetkymi nastaveniami.
Takto ho moze pouzivat ktokolvek, preto chcem, aby sa pri kazdom spusteni muselo prihlasovat.
Ked v nastaveniach odpojim ucet, vtedy sa musim na zaciatku prihlasovat, ale zase aj vsetko nastavovat.

Dakujem.

Možná by to šlo obejít vytvořením veracrypt kontaineru který bys připojoval třeba jako písmeno X...na X bys nahrál backup and sync. Po připojení containeru bys backup and sync spustil.
Taky můžeš zkusit něco na zamčení toho exáče
např http://freeexelock.com/ (nezkoušeno)

nebo já bych zkusil zjistit kde si to ukládá konfiguraci -jestli např. do registrů , tu větev bych zálohoval a při odchodu přeplácl nastavení se špatným heslem.