Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ERP systémy čr

Ahoj. hledám přehled, které ERP systémy se v ČR používají. Bohužel ale nacházím pouze údaje z roku 2011, kdy nejpoužívanejsí byl Helios. To již není aktuaální, ale novější info nemám. Kde bych to mohl najít? Díky strašně moc

To jsem nehlídal.

Netuším, jestli najdeš tabulku, kterou by místo tebe letos vypracoval někdo jiný a ty jsi to jen opsal.

Ale zato máš názvy už 4 ERP systémů, tak co napsat jejich obchodníkům a třeba s tebou pokecají a vypadne z nich nějaké info o podílu na trhu.
Četl jsi i tu moji první větu z první odpovědi? To není jen narážka na Cimrmany.