Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Samovolný restart Pc během hraní her

Zdravím,
obracím se na vás se svým déle trvajícím problémem a ten je, že během hraní her se mi samovolně "natvrdo" restartuje počítač aniž bych viděl "modrou smrt".

Sestava (OC neproběhlo u žádného komponentu) :
Ryzen 5 2600
A-Data 3000 mhz 16gb
RTX 2070 MSI ARMOR
B450 Tomahawk
SSD 250 GB -systém + hra
SSD 250GB- hry
500gb starší disk
EVGA G3 550 Supernova

Co jsem už zkoušel :

Memtest- běžel hodinu a vše ok.Bylo mi řečeno, že by to mělo stačit.
Reinstall WIN 10-po reinstallu jsem nahodil starší ovladače (441.66) -problém trvá.
Geeks3D FurMark - ve stres testu vydržela grafika hodinu.Teploty max: 68 stupňů a po hodině restart.

Teploty cpu a gpu během hraní jsou OK.U CPU to je kolem 50-54 stupňů / GPU 67 stupňů.

Čemu nerozumím je ta různorodost restartů.Byly dny, kdy jsem hrál hodiny bez restartu a už jsem myslel, že je po problému a na druhý den po zapnutí pc 3x restart během hodiny.Pak odpoledne hraní tří/čtyř hodin bez restartu.
Tak jako včera.Jsem marod, takže jsem strávil celé odpoledne hraním a žádný problém.Říkal jsem si, že to bylo ovladačema či WIN10 (přeinstalováno předevčírem).Dneska jsem zapl PC a po hodině hraní opět restart.
Ještě snad otestovat Procesor?Poradili mi na to Prime 95, ale už mi nikdo neřekl jak a co tam mám nastavit.Nejsem nijak v tomhle testování znalý, mám jen základní " pc skill " :-)
Díky za všechny názory...

Ahoj, vyřešil jsi to už? Mám stejný problém
Sestava:
Ryzen5 5600x
Asus stryx b550
G.skill 2x 8gb 3600mhz
RTX 2070 msi
M2 SSD Corsair 1t
HDD 4t
Zdroj Corsair 850w

Dělá to přesně to co píšeš, někdy běží půl dne někdy ani minutu.... Jak u čeho... Třeba CoD Cold war je nevyspitazelnej, ale Battlefield 4,5 se ještě nikdy nepodelal

Dodatek...
Zkoušel jsem jednu rám.... Reset hned v menu hry, po výměně za druhou, reset po jedné mapě cod

V BIOSu jsem zkoušel různé frekvence a stále nefunguje... Trochu se to mění, ale kdo ví jestli poupravenim, nebo momentální náladou PC...