Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ventilátory u PC

Dobrý den, kamarádovi budu pomáhat stavět PC a momentálně řeším zapojení ventilátorů.
Vybrali jsme tyto: produkt
A tuhle základovku: produkt
Ventilátory jsou na 3pin, na desce jsou pouze 4piny. Pokud vím, tak by tam stejně měli jít zapojit, ale regulace otáček funguje přes napětí a vůbec nevím jestli se to dá nějak nastavit v biosu nebo tak něco. Jen nechci, aby jeli stále na 100%.
U RGB jsou zas 3piny a u desky je napsáno toto : RGB LED 5V (1x), RGB LED 12V (2x).
+bedna ve které už budou 2 ventilátory. Tato: produkt

Vůbec nevím, jestli to všechno půjde spolu nějak zapojit do té desky. Tipuju, že nejspíš budu muset koupit nějaké redukce.

Budu rád kdyby mi někdo pomohl a poradil se zapojením všech ventilátorů.

Předem moc děkuji za rady.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Nechápu, proč někdo píše tak hloupé odkazy, z kterých není poznat vůbec nic.

Něco ve stylu: Je lepší tento produkt nebo produkt nebo snad dokonce tento produkt? A co si myslíte o tomhle produkt? Momentálně používám produkt, ale často u něhop zlobí produkt, takže musím používat produkt. Rád bych si koupil tenhle produkt, ale na něj nemám peníze a tenhle produkt je zase moc drahý.

Krása, že? A rádce aby všechno rozklikával nebo jezdil myší jako trotl.

Vážně nechápeš?!
==================================================================================
Vybrali jsme tyto: produkt
A tuhle základovku: produkt
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vybrali jsme tyto: Fractal Design Prisma AL-12 ARGB 120mm 3 pack
A tuhle základovku: ASRock B365 PRO4 - Intel B365
==================================================================================