Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zapojit čtečku ?

Prosím o návod na zapojení čtečky do audio konektorů na desce P4U800-X, koupil jsem si čtečku
CR-103A a nevím jak mám zapojit audio konektor do FP audio konektoru na desce. Za popis zapojení mockrát děkuji
Na desce je: FP_AUDIO

........MIC2 - - AGND
....MICPWR - - +5VA
Line_out_R[- -]BLINE_OUT_R
...........NC -
Line_out_L[- -]BLINE_OUT_L

Na čtečce jsou konektory:

SPKOUT L...výstup levého kanálu (AUD_FPOUT_L)
SPLOUT R...výstup pravého kanálu (AUD_FPOUT_R)
MIC-BIAS...napájení mikrofonu (u dinamických mikrofonů nemusí být zapojeno, MIC-POWER
MIC_IN.....mikrofonní vztup (AUD_MIC)
GND........společná zem
RETURN L...zpětná linka levého kanálu (AUD_RET_L)
RETURN R...zpětná linka pravého kanálu (AUD_RET_R)

FP Audio - jak jsou ty závorky tak to jsou jumpery a já nevím jestli je můžu oddělat abych na místo nich mohl připojit konektory,aby se mi potom neodpojily výstupy na zadní straně desky. Takže vás mockrát prosím jestli by jste mi mohly poradit jak to mám zapojit, aji ten mikrofon mi moc není jasný proto že na čtečce jsou jinak označeny konektory než na desce.Stačí když mi napíšete třeba ( MIC-IN + MIC2 ) atd , a já bych to podle vás zapojil.Jináč všechno mám zapojené akorát stím zvukem si nevím rady.
Za popis zapojení vám předem mockrát
děkuji. Z pozdravem cubula

Jumpery musis oddelat, to spojenie je v konektoroch ctecky, bud je to spojene trvale alebo len ak nie su strcene sluchatka (to musis skusit, zavisi od toho ako setril vyrobca ctecky). Ak ctecka bude zadne repro automaticky odpajat pri strceni sluchatok, a ak to nechces, tak si mozes tie piny spojit aj napevno nejakym dratkom.