Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký tablet pro řízení stroje?

Stroj jede sám, ale pro naprogramování a diagnostiku potřebuje konstruktér:

Tablet
- OS Win kvůli spuštění aplikací ke stroji.
- spojení se strojem buď ethernet, nebo USB2
- rozměry do 254 mm ( 10" ? )
- klávesnice netřeba
- cena nejlépe do 20 000,-

Mělo by to být něco hotového, ať nestrávíme mládí vývojem.

Díky za tipy.

Dodatek: je potřeba dotykový displej

My jsme řešili nahrazení programování poměrně historických CNC mašin když PC486 po 20ti letech umřelo.
Je problém najít tablet 10" který má alespoň jedno USB standardní velikosti. Ale jeden jsem našel :-)
Ještě jsme potřebovali průmyslový USB na COM. https://www.asix.cz/usb_ucab232i.htm
Ale v dnešní době bych se už nebál ani USB-C je dostatečně robusní ale zase je potřeba aby se to tím samým portem i nenabíjelo. :-(
Třeba Lenovo D330 10.1 + redukce USB-c na 2xUSB
Píšete že je to na "občas" takže ani USB - LAN by nemuselo vadit.

Vlada