Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samolepky na zvýšení výkonu pc

Ahojte v počítačích a v tomhle světě se moc nevyznám :-) Mám menší problém : Děsně se mi seká počítač a hlavně hra GTA 4.... Kamarád mi řekl , že se prodavají nějaké samolepky na zvýšení výkonu PC a jsou prý celkem dostupné.

Nějak jsem ho nepochopil a tak se zeptám i tady IT poradny :-)) Děkuji. Michal.K
Změna kategorie, původně: Hardware (Prasak)

Potom je tu ešte možnosť vraziť PC krabicu do mrazáku nastavený na plný výkon -25°C, kabeláž in/out vyviesť navŕtanou, vzduchovo utesnenou dierou z bočnice mrazáku.

Pre zvýšenie kapacity pevného disku o desiatky GiB, stačí povoliť na disku všetky skrutky.