Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní notebook na GTA 4 , 5

Čauko jelikož mám starý počítač a ten prý nelze už podle lidí tu zrychlit (aní prográmkem, samolepkama) tak jsem se rozhodnul , že si z ALZY koupím herní kousek za 15 tisíc :-)

Máte nějaké návrhy na herní ntb na GTA 4 ? :-) Je to 2010 hra a už by to snad tento moderní herní ntb střední třídy do 15 tisic mohl zvládnout ne ?:-)

Předem moc děkuji. Michal.K z Prahy
Změna předmětu, původně: Herní noubuk na GTA 4 , 5
Nejsme ve školce, vyjadřujme se tak, ať nám i ostatní rozumí (Prasak)

V HW se moc nevyznám, tak nevím. Spíše jsem zvědav, jak GTA4 ve Windows 10 normálně rozchodit. Snad za pár týdnů, až má vyjít zásadní update hry.
Zkusil jsem to před pár dny nainstalovat a nedokázal jsem přejít přes (zatím) povinné GfWL. Ale třeba jsem něco dělal blbě..

Klidně si notebook kup ale za stejné peníze dostaneš nižší výkon než kdybys koupil měl stolní pc. To je tutovka. Grafika co se v notebooku jmenuje 1060 je pomalejší jako 1060 do počítače. Důvody jsou jasné -vše je menší musí vyřazovat méně tepla a proto jede pomaleji.

Takže notebook na hraní bych nedoporučil pokud to nepotřebuješ přenášet. Navíc když nebude stačit nemůžeš v něm nic vyměnit.