Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní notebook na GTA 4 , 5

Čauko jelikož mám starý počítač a ten prý nelze už podle lidí tu zrychlit (aní prográmkem, samolepkama) tak jsem se rozhodnul , že si z ALZY koupím herní kousek za 15 tisíc :-)

Máte nějaké návrhy na herní ntb na GTA 4 ? :-) Je to 2010 hra a už by to snad tento moderní herní ntb střední třídy do 15 tisic mohl zvládnout ne ?:-)

Předem moc děkuji. Michal.K z Prahy
Změna předmětu, původně: Herní noubuk na GTA 4 , 5
Nejsme ve školce, vyjadřujme se tak, ať nám i ostatní rozumí (Prasak)

Klidně si notebook kup ale za stejné peníze dostaneš nižší výkon než kdybys koupil měl stolní pc. To je tutovka. Grafika co se v notebooku jmenuje 1060 je pomalejší jako 1060 do počítače. Důvody jsou jasné -vše je menší musí vyřazovat méně tepla a proto jede pomaleji.

Takže notebook na hraní bych nedoporučil pokud to nepotřebuješ přenášet. Navíc když nebude stačit nemůžeš v něm nic vyměnit.