Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nízké FPS u hry FORTNITE

Zdravím, hraju fortnite od 3. sezony a všichni víme že je to docela náročná hra. Proto jsem z notebooku přešel na stolní PC aby mi hra jela plynule a měl dostatečné FPS k tomu si pořádně zahrát. Do nedávna jsem hrál na plynulých 144fps kdy bylo jedno jestli vedle mě vybuchlo 5 bomb nebo jsem jen procházel mapou. Nehraji to ani něják na velké detaily ( 1920x1080, všechno na low až na view distance ). Jen chci říct že tyhle FPS jsem měl i když jsem streamoval a pořád se to nehlo. Před asi cca dvěma týdny mi žačali FPS nehorážně dropovat. Dostávám se na hodnoty někdy i k 60fps a to třeba stavím base. Spousta lidí okolo mě má horší komponenty v PC a jede jim to lépé něž mě. Zkoušeli mi to něják nastavovat i v nvidia panelu ale prostě nic nepomohlo. Když hraju jiné hry, tak takový problém němám, CS:GO u streamingu na 300fps, Witchera 3 se streamem uplně bez jakého koliv zadrhelu, takže si opravdu nevím rady. Budu rád za každou pomoc. Tady je má PC sestava.
-Grafika: GeForce RTX 2070 8GB
-Procesor: Intel Core i7 7700K
-RAM: 16GB DDR4
-Základovka: Asus EX-B250-V7
-HDD: 1TB
-SSD: 120GB
-Zdroj: 650W
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

1) nepíšeš kolik je volného místa

2) u home win je potíž s nastavením vlastností aktualizací, leccos nemusí fungovat:
http://www.1u.cz/2018/06/22/zakazani-automaticke-aktualizace-ovladacu-windows-10/
https://www.drivereasy.com/knowledge/how-to-stop-windows-10-update/ (více cest)
https://www.forbes.com/sites/gordonkelly/2015/08/26/windows-10-how-to-stop-forced-updates/
https://www.minitool.com/backup-tips/how-to-stop-win10-update.html

3) adwcleaner

4) no právě. když nevíš o co jde, klidně ti na pozadí může běžet libovolný naposled nainstalovaný hnůj. málo přehledný správce úloh ve w10 ti moc nepomůže.
pro kontrolu spouštěcích míst ms autoruns -> záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).