Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trapne herne PC

Zdravim, dostal sa ku mne zdarma stary vyradeny PC, planujem z toho za par drobnych nieco poskladat. Zakladna doska je ASUS A88XM-A, cize soket FM2+, osadeny procesor zatial neznamy (este som nedal dole chladic a nepozrel som sa), 8 GB DDR3 RAM, grafika ziadna, cca 3x HDD zatial neznamej velkosti. Rozmyslal som o kupe SSD disku, zdroja, grafiky. Ma niekto tusenie aky cca zdroj a grafiku do toho kupit aby to ako tak fungovalo ako herne PC? (samozrejme necakam najnovsie hry, ale napr. DOOM z 2016 na stredne detaily to snad da). Dakujem za akekolvek tipy na vhodnu grafiku a zdroj do toho stareho srotu.

ja ten PC ani nechcem zapinat, je na vsetkom vovnutri asi centimetrova vrstva prachu a spiny. radsej to vsetko pekne rozoberiem, premontujem do normalnej skrinky co mam (ZALMAN Z3), pouzijem z toho dosku, RAM a asi 5 HDD (a mozno aj CPU ked to nebude uplny odpad a lowend) . vdaka, pripadne CPU, chladic a grafiku kupim urcite cez bazar, SSD + zdroj samozrejme novy. potreboval som si len ujasnit aku grafiku do toho, kedze o grafikach nemam vobec prehlad. myslim, ze na par rokov mi to PC postaci. vdaka vsetkym.