Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Potrebujem nájsť ovládač pre grafickú kartu

Opýtam sa normálnu otázku. Neviem si rady a hľadám pomoc. Potrebujem nájsť ovládač pre túto grafickú kartu (ASUS Radeon DUAL-RX580-O8G, 8GB GDDR5) Skúšal som hľadať všade no nevedel som nájsť preto vyhľadávam odbornú pomoc. Pre základnú dosku som si už ovládač našiel. No tá grafická karta mi robí problémy. Ďakujem za ochotu.
Změna předmětu, původně: Normálna civilizovana otázka (Kurt)

Řešení:

Driver základné dosky som našiel na stránke výrobcu. To isté som skúšal aj u grafickej karty no v ich stránke som sa nevyznal tak som sa radšej opýtal. Ja sa fakt nebavím ? Snažím sa len sprovoznit môj počítač. Tak potom je asi troll každý, kto sa nerozumie počítačom a hľadá pomoc?

Je tu firma: Iobit, Driver booster 7.2 Pro, serial key 2020 si schrasti na nete.

Po čistej inštalácii W10 a záplate desiny ti tento xindel nájde po serveroch na celej zemeguli aktuálne ovladače. (exe sa inštaluje, hlási na domov na servery, po korektnej inštalácii zanechá po sebe bordel v zložkách a Registroch).

Automaticky spraví zálohy ovladačov a vyrobí nový bod obnovy, aby si sa mohol s pokojnou dušičkou retroaktívne vrátiť k pôvodnému nastaveniu OS.

Len si z ponuky opatrne verifikuj nájdené ovladače priamo u výrobcu, nech ťa neošáli. Mne sa to ešte nestalo, DriverBooster je velice presný, vie sa trafiť bez sliedenia v prípade lamy, dengľavej, lenivej, nemožnej na manuálne hľadanie toho naj-naj medzi naj-naj najčerstvejším tovarom z dielne SW ovladačov. Hústýý.

Základní deska(chipser driver) jako první,pak restartovat PC a další ovladače,co potřebuješ.Tj.LAN a Audio,ten RAID nepotřebuješ.Pak driver grafické karty.
https://cz.msi.com/Motherboard/support/B450-A-PRO#down-driver

Už 22.2.jsem Ti dával odkazy v dotazu na výběr PC,tak si to nastuduj:
http://www.servispckupka.cz/jak_stahnout_a_nainstalovat_ovladace.php

A to nejdůležitější:hlavně nedej na rady,co tu píše Nuda!Žádné Driverboostery a podobné nesmysly nesháněj a nepoužívej.

Zavolej si na to nějakého znalejšího kamaráda nebo to odnes do servisu. A ano, řekneš "potřebuji nainstalovat ovladače".
Připadáš mi jako člověk, co chce nastavit předstih ventilů v autě a přitom ani nedokáže najít motor...

Třeba tak. Na Tvým místě bych ale i tu instalaci Windows raději nechal na někom jiném.

A úplně ideální řešení pro Tebe (jestli jsem dobře pochopil, ještě to PC nemáš koupené?) - spolu s počítačem objednat i licenci Windows a v tom obchodě si objednat i instalaci Windows. Udělají to i včetně těch ovladačů.

Och to je zložité. Tých ovládačov je snáď 100. To dokedy budem všetko inštalovať

Není jich 100,ale 4.Odkazy na stažení jsi dostal.A dlouho to netrvá,aktualizace Win10 bude trvat déle.Raději si už ale sháněj Windows a vyrob instalační medium,jinak nemáš ovladače kam instalovat.A prostuduj si napřed návody,ať o tom něco víš,nikdo nebude korespondenčně dělat všechno za Tebe.Odkazy na potřebné návody jsem dával už taky.Stačí pořádně číst a chápat všechny rady.Ale nejlépe si sehnat nějakého kámoše,co to umí,jak tu všichni píšeme,sám to těžko zvládneš.Chápu,že se pro laika zdá všechno složité,ale zase budeš mít 3x lepší počítač,než ten hotový Hal3000.

Co když z USB nenabootuješ? Umíš zkontrolovat, jestli jsi tu USB správně vytvořil nebo je jen blbě nastavenej BIOS? A umíš to nastavení v BIOSu změnit?
Mám dojem, že si z náš děláš legraci - u ovladačů padáš do mdlob, ale vyrobit bootovací jednotku umíš levou zadní.

Děláš z toho vědu.Stáhneš ty zip soubory z odkazu,rozbalíš je(jestli víš co to je),uložíš na flashku k pozdějšímu použití.Pak jen spustíš příslušný soubor setup.exe a odklikáš.Dobu i s restartem odhaduji na 10 minut.Kdyby sis přečetl ty návody,už bys o tom něco věděl.Ale jak radí Wikan,můžeš nechat i instalaci OS na servisu a máš to se zárukou.

windows10 si stáhneš, odkaz jsi dostal tuším už několikrát.
instalačka je univerzální home/pro, podle klíče se aktivuje a doinstaluje správná verze.

oem jsou běžné prodávané verze, levnější, bez placeného supportu m$.

pak jsou ještě krabicové (přenositelné) verze a firemní, ty tě nemusí zajímat, protože za ně nechceš platit.

Dobre diki chlapy. Teraz ma trápi zasa niečo iné. Keď budem robiť tú bootovaciu jednotku, tak budem logicky potrebovať USB. Spravím tam tie veci, nainštalujem windows bla bla bla... A až s tým USB skončím, budem ho potom môcť používať ďalej ako normálne USB alebo už ostane ako bootovacia jednotka?