Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc na hry do 30000 + monitor

Zdravím,

syn si chce nechat sestavit pc na hry, asi u CZC.

Tak do 30000 včetně OS windows 10 - samotný pc,
+ monitor 27" 2560 x 1440

tedy tak 36000 - 37000 cca celkem.

Tady jsem dal něco dohromady,
jsem trochu nad limitem, chtělo by to trošku dolů s cenou + doporučení monitoru.

https://www.czc.cz/264414,270689,252273,264873,274701,270238,229474,237218,269130/kody

Jaké hry bude pařit nevím,
prostě to nejlepší pc v daném limitu; malé cenové navýšení ještě akceptuje.

Díky za reakce.

Je to ok.

Jak pise MM-tank, tak to souhlasim, zvaz 500 Kc navic:

https://www.czc.cz/kingston-a2000-m-2-1tb/265877/produkt

Vyslovene nutnost to ale neni, pokud proste nejsou, tak i ten Samsung bude ok.

S tim, ze 1TB na vsechno je malo, to ma MM-tank taky pravdu, ale proste zatim to vydrzite a casem bude dalsi 1TB SSD nebo pak moznost koupit datovy HDD 5400ot. Ono uz kvuli zaloham by mel byt, pokud neni nejaky externi disk. Doma zadne stare PC nemate, ze ktereho byste vymontovali stare HDD a pripojili ho do noveho PC? Namontovat SATA je opravdu jednoduche.

Seasonic zdroje jsou ok, ale tento je dost novy, ja zkusenost nemam. Pri napjatem rozpoctu bych ho nechal, jinak bych doporucil jiny, ale bylo by to zase drazsi.

---

Dalsi moznost by byla to trochu prestavet a dat levnejsi grafiku RTX 2060 Super, porad na hrani myslim dobra grafika, ale jasny ze to neni tak dobre jako ta RTX 2070 Super, ta uz je poradne delo!

---

Monitory s durazem na cenu a vhodne vykonove s tou RTX 2070 Super, Viewsonic podle parametru ok, BenQ jsem videl, podle me velmi slusny monitor.

https://www.czc.cz/viewsonic-va2719-2k-smhd-led-monitor-27/231315/produkt

https://www.czc.cz/benq-gw2765ht-led-monitor-27/157995/produkt

RTX 2060 (Super) ma vyhodu, ze se jedna o grafiku, ktera ma 175W TDP, ono to sice neni uplne malo, ja bych do VENTUS nesel ani u teto karty, ale preci jen to nebude tak rvat jako grafika, ktera ma 215W TDP.
Jaky pouzivas monitor? Osobne bych u RTX2060 Super zustal u 24" fullHD monitoru, obaval bych se, ze nove tituly to ve vyssim rozliseni nedaji a tazatel by chtel 27" 2560x1440, takze tohle je spis info pro tazatele, aby to zhodnotil i s tim monitorem, ktery bude take porizovat.