Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win, 7 ISO

Dobrý den. Kamarádovi padl W7, půjde ještě stáhnout ISO a Nainstalovat na PC když skončila podpora? (platný kód má) děkuji za odpověď. :beer: :beer: :beer: P.S. Kamarád je ve Francii, takže to nemůžu vysloušet.

Bez problémov.

Dokonca je možné pokračovať v záplatovaní sedmy, hľadaj ne nete:

KB4528069-Lite.zip

BypassESU-v4_2.7z

V zipkách máš skripty a *exe, ktorými ošáliš server MS pridaním jednej *dll a úpravou jedného kľúča v Registroch W7:

Februárové záplaty si stiahni a nainštaluj tieto:

kb4528069-x64.msu
kb4538483-x64.msu

Měl by zkusit ten recovery oddíl, určitě tam je a je jistota, že všechno bude fungovat, navíc obnova bývá blbuvzdorná. To, že spadl Win je tak obecně laické, že to neřekne nic. Třeba má KO disk a pak tam těžko něco nainstaluje nebo to bude stabilní.
Jinak tyhle návody kamarádům mi nikdy moc nefungovaly. Jestli chasník není trochu kovaný, tak skončí u instalace driverů ;-)

Jsem tu zas. :.( Tohle mě kámoš napsal. Vloží instalační disk a - Nabehne cerny obraz s zadosti potvrdit instalaci. Pak vyskoci nastaveni volby jazyka, regionu a klavesnice. Potom klikneme na instalovat a zobrazi se pas rozdelen na dve casti (ukazatel stavu instalace). Spusti se to a pred koncem prvni casti vyskoci okno s tim ze dvd mechanika nema ovladace... Co teď?