Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Pomalé stahování

Dobrý den, rád bych se zeptal jestli by s tímto někdo nevěděl pomoci, internet mám od T-Mobile 20MB/s, prohlížeč jede uplně v pohodě, ale vše co stahuji, mometálně třeba z icloud drive, tak se to stahuje maximálně 100kB/s občas to třeba na minutu sedne na 2MB/s, ale poté hned buď na 0kB/s nebo se to pohybuje okolo těch 100kB pouze.., dělá mi to na pc připojený přes kabel, ale i na pc, který není přes kabel, nevěděl by někdo proč tohle dělá? :/

Reklamuj u svojho Providera.

Doma jedine resetnmúť spinkou pod napájanám modem do výrobného, nastaviť login/heslo dané na r.č. a nacionálie

alebo:

verejný DNS server v IPv4 protokole, primár: 1.1.1.1 sekundár 8.8.8.8

Tu ti nikto viac nepomôže ak nie je vadný HW, sprznený OS, blokujúci AV, Firewall.