Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chroupání v HDD

Zdravím,
mám Seagate Barracudu 7200.9, vím, že tohle jsou hlučnější disky, ale ten můj mi přijde fakt moc. Normálně je tichej, ale když se něco načítá, tak v něm chroupe. Čím větší soubor se načítá nebo čím zatíženější je počítač, tím víc chroupe. Dá se s tím něco dělat, nebo je prostě vadnej disk?
Díky

Samozřejmě, že jsem nedávno defragmentoval. Podle HD Tune je naprosto všechno v pořádku. Ale prostě mi přijde až moc, když slyším ten disk na několik metrů daleko:-( No nic, asi si koupím nějakej HDD Silencer a budu doufat, že se to tím nějak zlepší.